Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič MKD

G-Trans International s.r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta 4416/18, Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD
Medzinárodná preprava BE, FR, NL, DE, AT, SK, CZ
Plachta

Tunusy 3+1 od nedele do soboty
Preprava minibusom z miesta trvalého bydliska
Jazda v 1
Spoločné priestory /vybavená kuchyňa, obývačka s TV+wifi, kúpeľňa, WC, pračka, sušička.
Pracovná výstroj /okuliare, prilba, rukavice, pracovná obuv, mikina, tričká, atď./
Vlastná skrinka na zámok pre osobné veci
Možnosť si privyrobiť navyše počas víkendov min 45€
Referenčný bonus za odporučenie nového vodiča 100€
Bonus 50€ za každý odpracovaný týždeň/po dodržaní interných podmienok
Extra bonus 50€/mesiac
Po 2 rokoch navýšenie vreckového a po 5 rokoch navýšenie diét
Preplácanie kurzov /KKV, ADR/, preplácanie zdravotných prehliadok a psychotestov
Zdravotné poistenie v zahraničí
Koncoročné odmeny
Solídna spoločnosť, stabilné pracovné miesto a príjem

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vás privítame na osobnom pohovore v našich priestoroch v Senci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Aspoň 1. ročná skúsenosť s jazdou
Znalosť niektorého z hore uvedených jazykov;
Privítame komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a pozitívny prístup k pracovným povinnostiam a riešeniu situácií
Platné všetky doklady:
Tacho karta
Kvalifikačná karta
ADR certifikát plachta /cisterna výhodou/
Zdravotná prehliadka + psychotesty

Dopravná spoločnosť so sídlom v Senci, ktorej materská firma má sídlo v Belgicku. Vodiči vykonávajú medzinárodnú prepravu BE, FR, NL, DE, SK, CZ. Jazdia v jednotke na vozidlách typu DAF a Volvo. Vozový park obsahuje 29 vozidiel.
ID: 3186558  Megjelentetés dátuma: 6.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac