Údržbár – správca budovy

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 220 EUR/mesiac1 220€ základná mesačná mzda + 122€ mesačný bonus + 117€ za prácu v riziku + 101€ 13. a 14.plat vypočítaný na mesiac. Spolu v priemere 1 560€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• každodenné triedenie odpadu (kovový šrot)
• vedenie a kontrola odpadového hospodárstva
• zodpovedá za kontrolu technického zabezpečenia budovy a areálu (parametre, servisné práce a pod.)
• zodpovedá za technickú kontrolu parametrov strojov, prístrojov a zariadení budovy
• zodpovedá za preventívnu údržbu a revízie výrobných a technologických zariadení
• práca na 2 zmeny

• mesačný výkonnostný bonus v priemere 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• jarný (50% zákl.mzdy) a jesenný bonus (50% zákl.mzdy)
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• príplatok za hodinu nočnej práce, práce v sobotu a nadčas nad rámec zákona
• rizikový príplatok (hluk)
• príspevok na občerstvenie
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• manuálna zručnosť
• technické myslenie
• vyhláška §21 výhodou

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3987615  Megjelentetés dátuma: 14.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 220 EUR/mesiac