Timlíder vo výrobe - automotive

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola nastavenia robotických/manuálnych zváracích strojov a iného strojového vybavenia zvarovne
- kontrola hodinových/denných/týždenných cieľov tak, aby boli splnené požiadavky na doručenie zákazníkom
- kontrola kvality podľa kontrolných zoznamov a zaznamenávanie údajov
- vypĺňanie/evidencia časových rozvrhov tak, aby zodpovedali denným/týždenným výrobným plánom
- udržiavanie čistoty na pracovisku a dodržiavanie pravidiel 5
- tlač, skenovanie, značenie paliet a kontrolu správneho značenia paliet výrobných dávok internými štítkami
- kontrola a základná údržba vrátane zrovnávania hrotov, výmeny nástrojov, nastavenia a prestavenia robotov a strojov a ďalšie základné úlohy, súvisiace s dennou preventívnou údržbou
- zadelenie práce prideleným operátorom a dozeranie na ich pracovné výkony
- informovanie nadriadeného o problémoch na pracovisku, o neprítomnosti operátorov alebo o iných porušeniach interných predpisov spoločnosti
- kontrola výrobných strojov pred začatím a po skončení výroby
- práca na 3 zmeny

- stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% základného platu
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
- nočný príplatok nad rámec zákona
- príspevok na občerstvenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- sociálne benefity

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať na pohovor telefonicky, ostatných mailom. Najskôr týždeň od zverejnenia ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, kvalita, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s vedením malého tímu
- anglický jazyk - schopnosť dorozumieť sa a pochopiť
- skúsenosti z práce na zváracích robotoch - výhodou
- tímový hráč

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3845570  Megjelentetés dátuma: 13.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac