Kontrolór kvality

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Na Pasienkoch, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 080 EUR/mesiac1080€ brutto ( + príspevok na dochádzanie, 10% mesačné bonusy, príplatok za hluk, jarný a jesený bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality výrobkov pomocou vizuálnej kontroly, meracích zariadení a kontrolných prípravkov
- vykonávanie deštrukčných a nedeštrukčných testov (krútiaci moment, výtlak)
- uvoľnenie/ blokovanie výroby na základe výsledkov testov a námerov
- vykonávanie auditov procesov kvality vykonávaných operátormi a tímlídrami v produkcii
- práca na 2 zmeny (+ raz za cca 7 týždňov 1 týždeň nočnej zmeny)

- mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% základného platu po skúšobnej dobe
- príspevok na dochádzanie do práce
- jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
- príplatok za hluk (rizikové pracovisko)
- príspevok od zamestnávateľa na DDS
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- finančný príspevok na stravovanie
- príspevok na občerstvenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je skúsenosť na pozícii kvalitára
- skúsenosť z oblasti zvarovne alebo lisovne - výhodou
- skúsenosť s meracími prístrojmi
- zodpovednosť
- samostatnosť
- dobré rozhodovacie schopnosti
- manuálna zručnosť a technické myslenie

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3787368  Megjelentetés dátuma: 5.10.2023  Alapbér (bruttó): 1 080 EUR/mesiac