Team leader oddelenia kvality pre Greenfield

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400€ (brutto) + mesačný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie požiadaviek projektu z hľadiska kvality (zákaznícky/interný APQP dohľad), proces FMEA, vypĺňanie 8D reportov,
- nastavenie prototypu, kvalitárska kontrola predsériovej a sériovej produkcie a inšpekčné činnosti,
- v rámci svojho pracovného zaradenia zodpovedá za plnenie príslušných požiadaviek QMS podľa IATF 16949, prípadne EMS podľa ISO 14001, alebo systému bezpečnosti práce
- podporovať oddelenie kvality pri auditoch
- priamy kontakt so zákazníkmi (globálne), príprava a doručovanie správ,
- uskutočniť okamžité rozhodnutia týkajúce sa pustenia výrobku ku zákazníkovi, riadenia kontroly a opravy chybného výrobku,
- riadenie tímu kvalitárov

- práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- mesačný bonus do výšky 210€
- stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
- 13. plat
- zaškolenie v zahraničí
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Prax ako Inžinier kvality, alebo na obdobnej pozícii
• Skúsenosti v oblasti automotive – podmienka
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Znalosť VDA 6.3, IATF 16949, PPAP, APQP
• Skúsenosti s používaním nástrojov kvality v praxi
• Organizačné a komunikačné schopnosti, analytické myslenie
• Samostatnosť a odolnosť voči stresu
• Pokročilá znalosť MS Office a SAP

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3556018  Megjelentetés dátuma: 3.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 400€ (brutto) + mesačný bonus