Ručný nástrojár pre lisovacie nástroje

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 360 EUR/mesiacmesačný bonus do výšky 10% zo základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonanie preventívnej údržby foriem pre lisy podľa pracovných inštrukcií a štandardov
• Opravy poškodených častí nástroja
• Vykonávanie preventívnej údržby strižných nástrojov
• Vykonávanie údržby príslušenstvo foriem, ako je napríklad prípravok na odoberanie výliskov, tokov
• Modifikácia nástrojov na základe požiadaviek zákazníka
• Leštenie a čistenie nástrojov
• Vykonávanie jednoduchých opravárenských prác
• Kontrola funkčnosti foriem

- práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- mesačný bonus do výšky 10% zo základného platu
- finančný príspevok na stravovanie
- jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

- prax na obdobnej pozícii alebo na údržbe vstrekolisových foriem

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3554630  Megjelentetés dátuma: 28.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 360 EUR/mesiac