Skladník/ Wels - Rakúsko

G - S Company, s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka v Rakúsku pre skladníkov so znalosťou nemeckého jazyka - A2.
! Akceptujeme životopisy iba v nemeckom jazyku!

• práca v sklade - inštalačný materiál na kúrenie, vodu a plyn
• vychystávanie objednávok pomocou moderných ručných skenerov,
• prijem a výdaj tovaru
• príprava a balenie tovaru na expedíciu
• skladový manažment
• obsluha vysokozdvižných, paletových vozíkov, retrakov a pod.
• dodržiavanie skladového poriadku a bezpečnostných predpisov.

• preplácania nadčasov v plnej výške
• 13. a 14. plat
• práca na rakúsku pracovnú zmluvu - trvalý pracovný pomer
• ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite nám životopis v nemeckom jazyku na [email protected]

Ďakujeme všetkým ktorí prejavili záujem, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky dané pre túto pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Partnerská spoločnosť v stavebnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

• Niekoľkoročná prax v sklade a pri vychystávaní
zákaziek
• znalosť nemeckého jazyka primeraná pracovnému miestu - aspoň A2
• prax a zručnosť v zaobchádzaní s vysokozdvižnými vozíkmi - výhodou
• ochota pracovať nadčas
• vlastné auto
• samostatnosť
• flexibilita

Spoločnosť G - S Company, s .r.o. vznikla v roku 2012 a odvtedy je rýchlo rastúcou spoločnosťou. V priebehu uplynulých rokov sme pomohli nájsť zamestnanie uchádzačom z celého Slovenska, Čiech, Maďarska či Poľska. Na začiatku naša firma orientovala všetku svoju pozornosť predovšetkým na oblasť distribúcie a logistiky v Rakúsku. Dopyt v tejto oblasti najmä teda po skladníkoch a šoféroch neustále narastal, postupne však narastal dopyt aj po pracovníkoch z iných odvetví a tak sme upriamili pozornosť aj na oblasť priemyslu a stavebnícka. Ľudskosť, spoľahlivosť, inovácia a kvalita sú našimi hlavnými hodnotami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4175751  Megjelentetés dátuma: 4.7.2023  Alapbér (bruttó): 2 300 EUR/mesiac