Operátor výroby - Lozorno

G&P Quality Management s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v spoločnosti zameranej na výrobu automobilových komponentov
- ľahká manuálna práca
- produktom sú vizuálne diely
- práca na živnosť v trojzmennej alebo dvojzmennej prevádzke

Stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti.
Možnosť dlhodobej spolupráce, úvodné zaškolenie.
Mzda vyplácaná vždy načas.
Ak privediete aj Vášho známeho, kamaráta dostanete bonus.

Informácie o výberovom konaní

Neváhajte a staňte sa členom skvelého pracovného tímu.
Pošlite Váš štruktúrovaný životopis.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Flexibilita, zodpovednosť, manuálna zručnosť.
Dobrý zdravotný stav.
Ochota pracovať na zmeny.
Výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti v automotive.
Vlastná doprava.

G&P je popredný poskytovateľ služieb globálneho riadenia kvality v automobilovom a leteckom priemysle.

Skupina G&P bola založená v roku 1994 s cieľom poskytovať špičkové riešenia v oblasti riadenia pre výrobný priemysel. Počas posledných 20 rokov sme sa stali spoločnosťou s celosvetovou pôsobnosťou a viac než 1300 zamestnancami.

Vďaka nezávislým kontrolám, nápravným opatreniam a technickým službám presne rozumieme jedinečným požiadavkám v oblasti kvality, efektivity a ziskovosti našich zákazníkov.
ID: 3990849  Megjelentetés dátuma: 8.11.2020  Alapbér (bruttó): 7,5 EUR/hod.