7 EUR/hod.

Operátor výroby - Sučany

G&P Quality Management s. r. o.

Miesto práce
Sučany
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v spoločnosti zameranej na výrobu automobilových komponentov
- práca na živnosť v trojzmennej prevádzke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

7,00 €/h

Informácie o výberovom konaní

Neváhajte a staňte sa členom skvelého pracovného tímu.
Pošlite Váš štruktúrovaný životopis.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Flexibilita, zodpovednosť, manuálna zručnosť.
Dobrý zdravotný stav.
Ochota pracovať na zmeny.
Výhodou sú predchádzajúce pracovné skúsenosti v automotive.

G&P je popredný poskytovateľ služieb globálneho riadenia kvality v automobilovom a leteckom priemysle.

Skupina G&P bola založená v roku 1994 s cieľom poskytovať špičkové riešenia v oblasti riadenia pre výrobný priemysel. Počas posledných 20 rokov sme sa stali spoločnosťou s celosvetovou pôsobnosťou a viac než 1300 zamestnancami.

Vďaka nezávislým kontrolám, nápravným opatreniam a technickým službám presne rozumieme jedinečným požiadavkám v oblasti kvality, efektivity a ziskovosti našich zákazníkov.

Adresa spoločnosti

G&P Quality Management
Moskovská 13
811 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3704891   Megjelentetés dátuma: 10.10.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   7,00 €/h