Technológ

G&F montage s.r.o.

Miesto práce
Liesek
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy 1200 Eur brutto + pohyblivá zložka, ktorá sa bude odvíjať od praxe a skúseností adepta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce:

- zodpovednosť za technickú prípravu výroby pre zverenú oblasť výrobkov
- zodpovednosť za použitie správnych technológií výroby a správnych výrobných postupov tak, aby bola zabezpečená najvyššia efektívnosť práce
- podieľanie sa na tvorbe cenových ponúk (kalkulácie výrobných časov, vytypovanie potrebných technológií)
- vedenie technickej dokumentácie

Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka výhodou, nie však podmienkou (anglický, nemecký, ruský)

Mladý kolektív, firemný notebook, firemný telefón, 13. plat, výkonnostné prémie, príspevok na rekreáciu/dovolenku, príspevok na dochádzku za prácou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podmienkou je strojárske vzdelanie - VŠ

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Spoločnosť G&F montage, s.r.o. je súčasťou spoločnosti G&F HOLDING, s.r.o. . Výrobný závod v Liesku sa zaoberá ľahkou strojárskou výrobou oceľových skriniek.
ID: 3641075  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy 1200 Eur brutto + pohyblivá zložka, ktorá sa bude odvíjať od praxe a skúseností adepta