Fyzioterapeut

FYZIOKLINIK s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 61, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom poskytujeme starostlivosť na vysokej odbornej úrovni a v príjemnom modernom prostredí.
Terapeut má vyhradený čas, v ktorom sa aktívne venuje klientovi /rhb/ a poskytuje mu čo najlepšiu zdravotnú starostlivosť. Vrámci svojej práce, terapeut komunikuje a spolupracuje s vyšetrujúcimi fyzioterapeutmi, ostatnými terapeutmi a taktiež s rôznymi odborníkmi a lekármi.
Naším cieľom nie je iba poskytovanie zdravotnej starostlivosti, ale aj celkové zlepšovanie kvality života našich klientov.

Zabezpečenie ďalšieho vzdelávania vo forme odborných kurzov, školení a prednášok. Intenzívne profesíjne napredovanie, práca v dynamickm kolektíve a v progresívnej spoločnosti.
Odborné vedenie a mnohé iné zamestnanecké finančné a nefinančné benefity (FYZIO CAMP, teambuilding, príspevok na voľnočasové aktivity a mnohé ďalšie).

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme absolventov, ktorí sa chcú intenzívne vzdelať vo fyzioterapii a pracovať v rýchle rastúcom kolektíve.
Taktiež hľadáme aj skúseného fyzioterapeuta za individuálych podmienok, ktorý má záujem o úplne nové prístupy v liečbe a otvorenie nových možností vo fyzioterapii.
Všeobecne do nášho tímu fyzioterapeutov hľadáme ľudí so záujmom učiť sa nové veci a posúvať svoje hranice.
Dôležitými vlastnosťami sú pre nás pozitívny prístup, empatia, trpezlivosť a celkový rodinný prístup.

FYZIO KLINIK je súkromné medicínske centrum zamerané na diagnostiku a liečbu pohybového aparátu, ktoré vzniklo v roku 2011 založením dvoch ambulancií, Ortopedickej ambulancie a FBLR (Rehabilitačnej) ambulancie.

Dôvod prečo vzniklo súkromné medicínske centrum FYZIO KLINIK je prostý. Zmena vnímania nášho zdravotníctva pacientom je viac ako nutná! Myslíme si, že pocit zdravia ovplyvňuje celé fungovanie v živote a uvedomíme si to až vtedy, keď oň prídeme. Ovplyvní to našu prácu, našu rodinu, náš voľný čas a celkovú psychickú pohodu organizmu. A pocit sklamania umocňuje neustále hľadanie toho správneho odborníka a pendlovanie v rukách verejných zdravotníckych inštitúcii. Akútne a systematické riešenie bolesti a komplexný pohľad na problém v „rehabilitačnom svete“ chýbal. Preto v roku 2011 vzniklo FYZIO KLINIK ako prvé a jediné rehabilitačné zariadenie na Slovensku, ktoré disponuje všetkými najmodernejšími a najefektívnejšími metodikami liečby pohybového aparátu.

FYZIO KLINIK tím tvoria fyzioterapeuti, doktori, tréneri, maséri, recepcia a manažment. Hlavnú časť vytvárajú fyzioterapeuti, ktorých podľa rokov praxe a odbornosti u nás rozdeľujeme na junior, senior a top tím. Všetci sú však top odborníci v tom, čo robia. Kryjeme Vám chrbát viac ako 11 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2996913  Megjelentetés dátuma: 3.2.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac