Účtovník

FYSAM Auto Decorative Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Osloboditeľov, Veľký Krtíš
Termín nástupu
01.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 podľa skúseností a kvalifikácie kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné riešenie bežných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva (vedenie pokladne, účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, fakturácia...)
Riešenie náročnejších účtovných operácií pod dohľadom skúsenejšieho účtovníka.
Účtovanie účtovných prípadov v účtovnom programe.
Spracovávanie podkladov pre senior účtovníka.
Spracovávanie mzdovej agendy.
Odpovedanie na menej odborné otázky klientom a zamestnancom.

Zázemie silnej a rastúcej automotive spoločnosti
Práca v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborných školení
Ďalšie zamestnanecké benefity (služobný telefón, služobný notebook)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné resp. ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s prácou v bežne používaných informačných, účtovných, mzdových a dochádzkových systémoch
Profesionálne ovládanie balíka MS Office
Príjemné vystupovanie
Komunikatívnosť
Precíznosť a dôslednosť
Presnosť v dodržiavaní termínov
Tímová spolupráca

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Fuyao Europe GmbH Nemecko. Spoločnosť je svetovým dodávateľom exteriérových hliníkových a sklárskych komponentov pre popredných výrobcov automobilov. Z dôvodu konkurencieschopnosti, dostupnosti k obchodným partnerom, sa vedenie spoločnosti rozhodlo situovať nové výrobné kapacity do Veľkého Krtíša. Ponúkame zázemie v rastúcej automotive spoločnosti, prácu v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3737529  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 podľa skúseností a kvalifikácie kandidáta