Obchodný zástupca

Futuresoft s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme nové obchodníčky a obchodníkov pre východné, stredné a západné Slovensko.
Máte radi obchodné stretnutia a vyhľadávate príležitosť na obchod pri každom kroku? Komunikácia je Vaše hobby a aktívne počúvanie samozrejmosť? Chcete neustále rásť, vzdelávať sa a napredovať ako osobnostne tak aj finančne? Chcete milovať svoju prácu a pomocť aj Vašim klientom pri dosahovaní úspechu? Práve tieto požiadavky sa stanú Vo vašej novej práci profilovými! Tešime sa, že sme našli práve Vás.

Náplňou Vašej práce bude stretávanie sa s klientmi, prevažne lekármi, zisťovanie ich potrieb v oblasti rozvoja ich spoločnosti, predstavenie inovatívneho systému a popredných technológií pre zlepšenie ich procesov od jednotky na trhu a ešte mnoho ďalšieho. Klientov Vám dáme, nie je potrebné ich vyhľadávať, avšak samozrejme uvítame aj Váš aktívny prístup.

- Prezentácia spoločnosti a jej produktov v danom regióne
- Rozvíjanie a upevňovanie vzťahov s lekármi
- Uplatňovanie marketingovej a predajnej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných konferenciách a sympóziách
- Dosahovanie stanovených predajných výsledkov
- Príprava cenových ponúk a uzatváranie zmlúv
- Pravidelné reportovanie výsledkov nadriadenému
- Analýza predajov a potenciálu rozvoja kľúčových zákazníkov
- Zodpovednosť za prípravu a splnenie ročných plánov a predajných cieľov
- Sledovanie situácie na trhu a návrh vhodných aktivít

- Aktívna účasť na zaujímavých projektoch
- Práca v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
- Motivačné a rastúce finančné ohodnotenie
- Firemný telefón
- Flexibilná pracovná doba
- Priestor pre sebarealizáciu a invenciu
- Dlhodobá spolupráca
- Možný home-office
- Team building
- Priateľský kolektív
- Možnosť part time job
- Možnosť profesionálneho a osobného rastu v rámci spoločnosti
- Možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 40 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie.

Poskytnutím svojich osobných údajov uvedených v životopise dávate súhlas s tým, aby ich spoločnosť Qspot s.r.o. Víglašská 9, 851 07 Bratislava, spracovávala a uchovávala v personálnej databáze iba pre účely náboru a výberu na voľné pracovné pozície, po dobu maximálne dvanásť mesiacov. Po uplynutí tejto lehoty budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, súhlas s ich spracovaním a uchovávaním môžete kedykoľvek odvolať. Zároveň potvrdzujete, že osobné údaje poskytnuté v životopise sú pravdivé a presné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- Prax v oblasti predaja v rovnakom alebo príbuznom odbore - výhodou
- Skúsenosti v oblasti obchodu - výhodou
- Obchodnícke myslenie a orientácia na výsledky sú podmienkou
- Reprezentatívne vystupovanie
- Časová flexibilita
- Organizačno-plánovacie schopnosti
- Ochota pracovať na provízny systém
- Silná orientácia na zákazníka
- Samostatnosť, flexibilita
- Zodpovednosť, kreativita, dynamickosť, dravosť, iniciatívnosť
- Pozitívny a flexibilný prístup
- Chuť vzdelávať sa

Spoločnosť sa zaoberá vývojom a prevádzkou informačných systémov pre zdravotníctvo. Medzi hlavné produkty patrí vyvolávací a objednávací systém.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3641364  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 + provízie