Barman/ka The Cuba Libre Prešov

Fusion Group s. r. o.

Miesto práce
Jarková 40, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
900€ + variabilná zložka mzdy /tringelty, príplatky počas víkendov a sviatkov, finančné odmeny za predaj vybraných rumov/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naštartuj svoju kariéru práve teraz v super tíme šikovných ľudí a pracuj v príjemnom prostredí The Cuba Libre Rum & Cigar House.

Čo by Ťa v práci čakalo:
-príprava kokteilov a ostatných nápojov,
-servírovanie nápojov,
-prezentácia a odporúčania produktov hosťom,
-podpora predaja, objednávanie a účtovanie hostí,
-predaj a príprava cigár,
-práca s pokladňou,
-komunikácia a spolupráca v tíme,
-komunikácia s hosťami,
-udržiavanie chodu baru podľa štandardov Cuba Libre

Čo by Ťa neminulo:
-čerpanie benefitov zamestnaneckej karty Fusion Benefits Employee Card
-sociálny program, mesačný príspevok spoločnosti na DDS,
-pravidelné teambuildingy, tímové aktivity,
-pravidelné platené školenia a odborné vzdelávacie aktivity,
-práca ako hobby v príjemnom a profesionálnom kolektíve,
-možnosť odborného a osobného rastu
-stravné príspevky
-moderné spôsoby motivácie zamestnancov
-uniforma

Informácie o výberovom konaní

Čo o tejto práci hovoria Tvoji budúci kolegovia:

Nina: Neváhaj a staň sa našim kolegom a súčasťou nášho super tímu, kde Ťa čaká super práca, zaujímavé školenia zo sveta rumov a cigár, zábavné teambuildingy a v neposlednom rade tu zažiješ kopec príjemných zážitkov pretože tu sa stále niečo deje....

Richard: Prácu v Cuba Libre môžem každému odporučiť. Je to jeden z najlepších podnikov svojho druhu na Slovensku. Práca s ľudmi, ktorí milujú svoj job a robia ju s nadšením ma posúva stále viac v profesijnom raste. Výhodou sú aj pravidelné školenia a fajn pracovná doba :)

Dosť už bolo slov, poď do toho s nami teraz aj Ty!

Ak si sa v popise práce našla, životopis s fotografiou pošli na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým za záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

www.thecubalibre.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hotelierstvo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame:

-zmysel pre pohostinnosť,
-prozákaznícky prístup,
-príjemné vystupovanie,
-komunikatívnosť,
-ochota učiť sa nové veci, flexibilnosť
-tímovosť ale aj samostatnosť,
-zmysel pre detail a poriadok,
-odolnosť voči chvíľkovému stresu

Spoločnosť FUSION GROUP | "Miesto zážitkov" |, je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvorí 8 úspešných gastronomických konceptov – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko a La Cubanita | lounge bar, Pilsnerka Novum, NOZU | bistro & coffee, Drink House, Pallavicini Manor.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň ich prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staňte sa jedným z nás!
www.fusiongroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3509271  Megjelentetés dátuma: 25.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900€ + variabilná zložka mzdy /tringelty, príplatky počas víkendov a sviatkov, finančné odmeny za predaj vybraných rumov/