Čašník/ čašníčka, La Cubanita v OC Forum

Fusion Group s. r. o.

Miesto práce
Forum Poprad, Námestie Sv. Egídia, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.10.2019
670 EUR/mesiac670 (netto) + príplatky počas víkendov a sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-servírovanie nápojov
- roznášanie nápojov a jedál
-prezentácia a odporúčania produktov hosťom
-podpora predaja
-udržiavanie chodu prevádzky podľa štandardov
-objednávanie a účtovanie hostí
-práca s pokladňou
-spolupráca s kolegami

-práca v príjemnom profesionálnom kolektíve
-pravidelné školenia a odborné vzdelávacie aktivity
-pravidelné tímové aktivity a teambuildingy
-čerpanie benefitov zamestnaneckej karty Fusion Benefits Employee Card
-sociálny program, mesačný príspevok na DDS, stravné lístky
-moderné spôsoby motivácie zamestnancov
-možnosť osobného a kariérneho rastu

Hľadáme šikovného a pracovitého čašníka, alebo čašníčku, ktorý svoju prácu robí s radosťou a úsmevom na perách :-)
Svoje životopisy aj s fotografiou zasielajte na uvedený e-mail.
Vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme však len vybraných uchádzačov.

Čo o tejto práci hovoria kolegovia z La Cubanity :

Radka: Ako hlavné pozitíva na tejto práci v La Cubanita vnímam to, že pracujeme v mladom kolektíve a príjemnom prostredí, sú tu možnosti rozvoja v oblasti baristiky a barmanstva. Platové ohodnotenie, dĺžka pracovnej doby a flexibilné prispôsobovanie smien patria taktiež z môjho pohľadu k pozitívam tejto práce.

Marianna: Keď prácu v La Cubanita porovnám so svojimi predchádzajúcimi prácami v iných prevádzkach, vnímam veľmi kladne najmä profesionálny prístup k zamestnancom a možnosť výberu pracovného času... veľmi sa mi tiež páči to množstvo spokojných hostí a aj to že personál je veľmi milý a dobre zaučený, taktiež barmani sú vždy úslužní a vedia perfektne pripraviť aj poradiť hosťom s objednávkou a vždy ju robia s úsmevom :) super je aj to, že pracujeme s čerstvými surovinami a dostáva sa nám možnosť sebarealizácie.

Peťo: Z pohľadu zamestnanca prácu v La Cubanite hodnotím veľmi dobre. Rôznorodý sortiment produktov, kvalitné profesionálne nástroje a zariadenia na prípravu nápojov... Veľkou výhodou je pracovná doba 09-21, voľno počas štátnych sviatkov, perfektný kolektív a parkovanie priamo v objekte.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-proaktívny a prozákaznícky prístup
-príjemné vystupovanie
-komunikatívnosť
-ochota a chuť učiť sa nové veci, flexibilita
-zmysel pre detail
-samostatnosť pri riešení úloh
-tímový hráč

Spoločnosť FUSION GROUP | "Miesto zážitkov" |, je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvorí 7 úspešných gastronomických konceptov – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko a La Cubanita | lounge bar a najnovšie Pilsnerka a NOZU | bistro & coffee, Pallavicini Manor.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň ich prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staňte sa jedným z nás!
www.fusiongroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3431972  Megjelentetés dátuma: 20.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 670 EUR/mesiac670 (netto) + príplatky počas víkendov a sviatkov