Pizzér v Talianskom bistre

Fusion Group s. r. o.

Miesto práce
Mlynská 27, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900EUR - netto + príplatky za víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho tímu v štýlovom ZaZza pizza bistre v Košiciach.
Tvojou náplňou práce by bola príprava pizze, zabezpečenie kvality pripravených pokrmov, dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku, podieľanie sa na príprave jedálneho lístka, zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín a dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok.

Práca v atraktívnom prostredí s možnosťou odborného a osobnostného rastu s veľkým dôrazom na firemnú kultúru. Výhodné zľavy z produktov našej spoločnosti - Fusion Card

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Hygienické minimum alebo zdravotný preukaz je plusom.

Spoločnosť FUSION GROUP | "Miesto zážitkov" |, je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvorí 8 úspešných gastronomických konceptov – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko a La Cubanita | lounge bar, Pilsnerka Novum, NOZU | bistro & coffee, Drink House, Pallavicini Manor.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň ich prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staňte sa jedným z nás!
www.fusiongroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2712928  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900EUR - netto + príplatky za víkendy a sviatky