Pomocný kuchár do kuchyne v Starom Dobrom Mexiku

Fusion Group s. r. o.

Miesto práce
Jarková 63, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3€/hod. - netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná aj pre brigádnikov a študentov.
Náplň práce:
- príprava surovín pre kuchára
- pomocné práce v kuchyni
- práca s umývačkou riadu
- dodržiavanie hygienických predpisov
- dodržiavanie štandardov prevádzky

- práca v mladom kolektíve
- práca v atraktívnom prostredí s možnosťou odborného a osobnostného rastu s veľkým dôrazom na firemnú kultúru.
- zabezpečenie stravovania na prevádzke
- čerpanie benefitov zamestnaneckej karty Fusion Benefits Employee Card.
- sociálny program, mesačný príspevok spoločnosti na DDS.

Pokiaľ vás naša ponuka zaujala pošli nám životopis na nižšie uvedenú e- mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Tvoje skúsenosti v obore sú vítané.
Pozitívny postoj k práci a dobrá nálada sú však podmienkou. :)
Vyžadujeme hygienické minimum a zdravotný preukaz.

Spoločnosť FUSION GROUP | "Miesto zážitkov" |, je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvorí 7 úspešných gastronomických konceptov – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko a La Cubanita | lounge bar a najnovšie Pilsnerka a NOZU | bistro & coffee, Pallavicini Manor.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň ich prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staňte sa jedným z nás!
www.fusiongroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2516098  Megjelentetés dátuma: 7.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3€/hod. - netto