Barman (aj vysokoškolský študent/ka) v Bearded Brothers bistre

Fury s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie mládeže 1806, Nitra-Chrenová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
3,8 - 4,5 EUR/hod.ODMENY za pro-aktivitu do výšky 50 € mesačne. Odmeny za vernosť po jednom roku zdvihnutie platu o 5 % po dvoch rokoch zdvihnutie automaticky o 7% ....

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Barman :

Zaznamenávanie objednávok a príprava nápojov, čapovanie piva.
Servírovanie objednaných nealkoholických a alkoholických nápojov.
Dodržiavanie správneho postupu prípravy predávaných nápojov.
Sledovanie správnych skladových zásob nápojov a doplnkových produktov.
Obsluhovanie registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok.
Zodpovednosť za dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku.
Hmotná zodpovednosť za skladové zásoby a finančné prostriedky.

POČAS PRACOVNEJ DOBY
zľava na jedlo 40% počas pracovnej doby
zabezpečený pitný režim + káva
ZĽAVA 20% (mimo práce)
ZĽAVA 20% na WAKE SOUL
ZĽAVA 10% v MEAT EXPRESS

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, len nad 17 rokov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

barman

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladnica OBERON - Základy
Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

barman

Počet rokov praxe

2

Ústretovosť
Odolnosť voči stresu
precíznosť
pozornosť
iniciatívnosť
praktické myslenie
spoľahlivosť

Koncept Bearded Brothers vznikol v roku 2016, kedy sme sa s bratom dohodli, že zhmotníme svoj sen a rozbehneme streetfood. Vďaka tomu, že si nás ľudia zamilovali po foodtrucku sme s hrdosťou otvorili svoje prvé bistro v Nitre. Momentálne máme rozbiehame novú Potravinársku výrobu Food Factory.
ID: 3928402  Megjelentetés dátuma: 8.5.2021  Alapbér (bruttó): 3,8 EUR/hod.