Produktový manažér pre e-shop

FUEGO.SK s.r.o.

Stará Vajnorská 9, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Bratislava
Termín nástupu
08.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starať sa o správnosť informácií na stránke s ohľadom na potreby zákazníka
• Úprava obsahu stránky vzhľadom na potreby marketingu a reklamy
• Práca s administratívnym rozhraním a ERP systémom
• Nahrávanie dáta do ERP systému
• Spracovanie objednávok
• Práca s produktovým portfóliom, pridávanie, odoberanie a úprava popisu jednotlivých produktov
• Komunikácia s oddelení webového vývoja a marketingovým oddelením

tvorivé prostredie, práce v mladom kolektíve, šanca uplatniť svoje nápady pri etablovaní spoločnosti na trhu a samozrejme kvalitné pracovné nástroje, stravovanie, flexibilná pracovná doba

Ak sa Vám naša ponuka práce zapáčila a máte záujem pracovať u nás, prosím pošlite svoj životopis na: [email protected], predmet Produktový manažér. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme a tešíme sa možnú ďalšiu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Vodičský preukaz

B

Hľadáme pracovníka, ktorý nemusí mať dlhoročnú prax. Orientuje sa v oblasti predaj, trendov (elektronika a PC), obchodu a sociálnych sietí. Má tvorivého ducha a dobrú vyjadrovaciu schopnosť. Dôležitá je aj ochota pracovať na viacerých úlohách súčasne a schopnosť vyrovnať sa s dočasnou administratívnou záťažou.
Očakávame že máte: Príjemný vzhľad, dobré komunikačné zručnosti, vysoké pracovné nasadenie
Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilitu, lojálnosť, schopnosť učiť sa, ochotu pomáhať tímu
Dobré užívateľské znalosti práce s PC (Excel, Word, PowerPoint) sú podmienkou.

Fuego.sk s.r.o. je novovzniknutá spoločnosť, ktorá má ambiciózne ciele na Slovenskom trhu v rámci obchodovania prostredníctvom internetu. Portfólio produktov, ako aj tvorba kolektívu, je v procese vzniku, avšak spoločnosť sa opiera o dlhodobé skúsenosti v oblasti obchodu, logistiky, marketingu a prostredia materskej spoločnosti – GGT a.s.
ID: 3332996  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou