Projektový manažér

FUDU s. r. o.

Miesto práce
Sumbalova 5, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.03.2020
1 300 EUR/mesiac13. plat, 14. plat, gastro listky, sluzobny telefon, laptop,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s klientmi a prekladateľmi/tlmočníkmi. Spracovanie a organizácia zákaziek/projektov (dohodnutie detailov prekladu/tlmočenia s klientom a zadanie prekladu prekladateľovi/tlmočníkovi podľa požiadaviek klienta, kontrola vyhotovenia prekladov v súlade s požiadavkami). Mailová a telefonická komunikácia, príp. osobné odovzdávanie /prijímanie úradne overených prekladov/dokumentov na preklad.

Stále pracovné miesto s istotou a dlhodobou perspektívou, 13. plat, možnosť ďalších dodatočných finančných benefitov/bonusov, v prípade potreby možnosť dohodnúť flexibilnú pracovnú dobu podľa potreby zamestnanca, čiastočne možnosť v určité dni home office (podľa dohody). Služobný telefón, bezstresová atmosféra, individuálny prístup a dohodnutie benefitov pre zamestnanca, a.i.

Možný termín nástupu: ihneď. Uchádzača zaučíme. Možnosť dohodnúť aj neskorší termín nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

jazyky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, práca s PC. Nedostatky dokážeme doučiť.

Spoločnosť je prekladateľská a tlmočnícka agentúra s 15 ročnou históriou. Od roku 2011 má zavedený a certifikovaný systém riadenia kvality ISO 9001. Má medzinárodných klientov aj celosvetovú sieť prekladateľov a tlmočníkov. Kladieme dôraz na profesionalitu a flexibilitu, ale najmä na to, aby sme mali radosť z práce (navyše to čo robíme, milujeme). Atmosféra je pokojná a bez stresu, zdravie a radosť zamestnancov je prioritou.
ID: 3444780  Megjelentetés dátuma: 6.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac