Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Sales & Event manager

FSC, s.r.o.

Námestie Matice Slovenskej, Žiar nad Hronom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 3 000 EUR/mesiacHorná hranica je vrátane % podielu zo zisku zvereného úseku, preto nie je obmedzená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašim jediným cieľom bude kompletne vyťažiť kongresové sály, salónik a priestory reštaurácie (vo vyhradených časoch) mixom akcií a podujatí tak, aby bol dosiahnutý maximálny zisk Vám zvereného úseku, spojený s maximálnym úžitkom zákazníka.

Za účelom naplnenia tohto cieľa budete vykonávať nasledovné činnosti:

- Sledovanie eventových trendov a ich aplikácia,

- realizovanie marketingovej propagácie,

- vytváranie štandardných cien, cenových balíkov, všeobecne zodpovednosť za cenotvorbu,

- akvizícia nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich,

- spracovanie a komunikácia obchodných ponúk so zákazníkom v zmysle vyššie uvedeného cieľa,

- zodpovednosť a zabezpečenie realizácie každej spoločenskej akcie alebo podujatia od A do Z vrátane vyúčtovania v spolupráci s ostatným personálom,

- pravidelný reporting, analýzy predaja,

- komunikácia s dodávateľmi.

Táto pozícia je vhodná:
- Pre človeka s dobrým charakterom,
- skúseného v odbore,
- ktorý sa riadi sám, vie pracovať samostatne a nepotrebuje dohľad a kontrolu,
- zároveň extrémne zodpovedného,
- cieľavedomého, ktorý sa dokáže stotožniť s vyššie uvedeným cieľom,
- ktorý sa baví prácou, práca je jeho koníček,
- ktorý má rád ľudí.

- Výborná pracovná atmosféra,

- spoločné budovanie prostredia pre ľudí, ktorým vadia podvody, klamstvá, ohováranie a ľsti,

- pevné % podielu na zisku zvereného úseku, do budúcna systém zamestnaneckých akcií,

- využívanie hotelových služieb a fitness centra za výhodnejších podmienok,

- zamestnanecká strava za 1 Euro.

V prípade záujmu svoje životopisy v slovenskom jazyku posielajte e-mailom na [email protected]
K žiadosti priložte aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
„Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti FSC, s.r.o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov." Zároveň si vyhradzujeme právo odpovedať len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Event manažér/Prevádzkar v reštaurácii/Sales manažér/Marketingový manažér

Počet rokov praxe

5

Hlavnou víziou spoločnosti je vytvárať produkty a služby, ktoré zlepšia kvalitu života našich zákazníkov. Tak dosahovať dlhodobý primeraný zisk prostredníctvom tímu, ktorý má dôstojné pracovné podmienky a dôstojnú mzdu.

Venujeme sa hotelierstvu, realizácii kongresov, akcií, podujatí a gastronómii. Sme stabilná, finančne spoľahlivá spoločnosť. Máme ambíciu naše služby rozširovať v rámci SR.

www.hotelluna.sk
www.restauracialuna.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2930523  Megjelentetés dátuma: 19.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac