Aranžér/ka

Chutné kytice, s. r. o.

Miesto práce
Pri strelnici 1, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a čistenie čerstvého ovocia
- aranžovanie kytíc z ovocia
- výroba a dekorovanie čerstvého ovocia v čokoláde
- sanitačné práce

- práca na plný pracovný úväzok
- mladý kolektív
- kreatívna práca a motivačné ohodnotenie

- kontaktovaní budú uchádzači, ktorí splnia podmienky pracovnej ponuky a budú pozvaní do prvého kola výberového procesu

- možnosť nástupu ihneď
- miesto výkonu práce – Bratislava-Ružinov
- podmienkou pre zaradenie do výberového konania je zaslanie štrukturovaného životopisu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- časová flexibilita (práca od skorých ranných hodín, pravidelne aj cez víkendy a sviatky, operatívne plánovanie pracovného času)
- zručnosť pri kuchynských prácach
- zodpovednosť a lojalita, zmysel pre tímovú spoluprácu
- vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať rýchlo
- odolnosť voči stresu
- platný zdravotný preukaz spôsobilosti pre prácu v potravinárstve
- nefajčiar
- práca v klimatizovanom priestore

Chutné kytice® - obľúbená darčeková donášková služba v Bratislave, ktorá priniesla ako prvá na trh ovocné kytice a čerstvé ovocie v čokoláde. Seriózny zamestnávateľ, korektné pracovné podmienky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1393758  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou