Operátor výrobných zariadení

FROST a.s. Prešov

Miesto práce
Petrovianska, Prešov
Termín nástupu
dohodou
580 - 680 EUR/mesiaczákladná mzda + mesačné odmeny + zákonné príplatky + dochádzkový bonus, možnosť privyrobiť si prostredníctvom nadčasových hodín, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha výrobnej linky
-manipulačné a baliace práce
-práca v dvojzmennej prevádzke

-dochádzkový bonus 50,-/mesiac
-stravné lístky v hodnote 4,- eur

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosť, spoľahlivosť

Prevádzka výroby pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov so sídlom v Prešove , predstavuje pekárenský závod, ktorý patrí medzi najväčšie a technologicky najvyspelejšie prevádzky v tomto potravinárskom segmente na Slovensku.

Závod je vybavený modernou technológiou pre výrobu pekárskych výrobkov ( croissanty, rôzne druhy pečivá ) a polotovarov ( mrazené polotovary, určené na dopekanie ) s veľkou variabilitou a potenciálom pre inováciu výrobkov.
Produkty sú vyrábané z kvalitných surovín, čím dosahujeme výbornú chuť našich výrobkov, predávajú sa na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, v Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3977619  Megjelentetés dátuma: 28.9.2020  Alapbér (bruttó): 580 EUR/mesiac