Asistentka - podpora predaja

Fronius Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Nitrianska 5, okres Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa kvalifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné práce sekretárskeho charakteru, kompletná fakturácia tovaru, vystavovanie cenových ponúk, kontaktovanie zákazníkov, objednávanie tovaru a vedenie skladovej dokumentácie, podpora predaja

- zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
- profesionálny rast
- výhodné platobné podmienky
- príjemné pracovné prostredie a pracovný kolektív

Štruktúrovaný profesný životopis s uvedením úrovne jazykových znalostí zasielajte prosím na e-mailovú adresu [email protected] spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme všetkým za prejavený záujem, ale iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

veľmi dobré organizačné schopnosti, samostatnosť,
spoľahlivosť
tímové myslenie, ochota sa ďalej vzdelávať

-výroba a predaj zariadení v oblasti zváracej techniky a elektrotechnických zariadení vrátane prídavných zariadení, príslušenstva a náhradných dielov
-výroba a predaj striedačov pre fotovoltaické elektrárne
- poradenská a konzultačná a servisná činnosť

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1425637  Megjelentetés dátuma: 4.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou podľa kvalifikácie a praxe