Kaderníčka,kaderník

Frisör Klier, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
739 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kadernícka činnosť , služby a starostlivosť o zákazníka , chuť pracovať v kolektíve, rozvíjať sa vo svojich schopnostiach , vytvárať si nové poznania a odhaľovať krásu tohto remesla

zamestnanie na zmluvu - stály pracovný pomer so všetkými benefitmi včetne gastrolístkov, sociálne istoty , plat vždy presne a načas , významné a bezplatné školenia na Slovensku a možnosť aj v zahraničí, odmeny rôzneho charakteru , odmeňovanie podľa odpracovaných rokov , počas korona krízi sme neprepustili ani jedného zamestnanca , dostávali náhradu mzdy 100%

Kaderníctvo Klier - OC Laugaricio Trenčín tel.kontak - Marcelka Kurucová - 0902 955 227 alebo Katarína Pučeková - 0902 955 223
u nás máš o všetko postarané , pre všetkých , ktorí chcú a majú chuť pracovať

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kaderník, kaderníčka, rekvalifikačný kurz v obore kaderníctva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné a milé vystupovanie , pozitívny prístup k zákazníkom , záujem sa školiť a neustále zdokonaľovať, chuť pracovať v kolektíve

Kaderníctvo Klier -
nemecká medzinárodná kadernícka spoločnosť už 23 rokov pôsobiaca na Slovensku, so serióznym prístupom ku zákazníkovi a zamestnancom , benefitmi pre zamestnancov, jediné kaderníctvo svojho druhu na Slovensku , ktoré poskytuje sociálne istoty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3614736  Megjelentetés dátuma: 31.1.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac