Senior finančný kontrolór

Frey Services s. r. o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacvariabilná zložka vyplácaná na kvartálnej báze v závislosti od plnenia dosiahnutých cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava výstupov zo systémov pre účely mesačných, kvartálnych a ročných závierok
- Tvorba finančných analýz, prognóz a odhadov pre budúce obdobie
- Príprava rozpočtu
- Porovnávanie reálnych výsledkov s prognózami a plánmi, kontrola plnenia plánov,
analýza odchýlok
- Navrhovanie opatrení na odstránenie nedostatkov a vzniknutých odchýlok, ich
prezentácia a argumentácia
- Vypracovávanie finančných reportov, správ a prehľadov pre vrcholový manažment
- Analýza a sledovanie cash flow
- Spolupráca pri tvorbe interných procesov a smerníc
- Podieľanie sa na konštantnom vylepšovaní procesov
- Podpora vedúceho kontrolingu

Skupinové úrazové a životné poistenie MetLife (100% hradí zamestnávateľ)
Príspevok zamestnávateľa na 3. dôchodkový pilier
Finančný príspevok pri pracovných jubileách 5, 7,5, 10, 15, 20 rokov
Celoročná zdravotná starostlivosť v súkromnej poliklinike Pro Care (100% hradí zamestnávateľ)
Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, sobáš, úmrtie člena rodiny
Stravné v nom. hodnote 5€/ks
Poskytovanie 2 dní nad rámec zákona tzv. “Administratívne voľno” (zaplatené ako klasicky odpracovaný deň)
1xštvrťročne preplatenie Sociálneho fondu (kultura, šport)
Zamestnanecký prenájom vozidla (aj pre najbližších členov rodiny)
Parkovacie státie v bezprostrednej blízkosti pracoviska (100% hradí zamestnávateľ)
Jazykové kurzy, odborné školenia, workshopy ( 100% hradí zamestnávateľ)
Spoločné teambuildingové akcie niekoľkokrat počas roka

Vyjadrenie o prijatí / neprijatí bude zasielané iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na ústne kolo pohovoru.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP Controlling module (CO) - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

kontrolling

Počet rokov praxe

3

- vzdelanie a skúsenosť v oblasti finančníctva a/alebo účtovníctva
- predošlá skúsenosť s reportingom finančných ukazovateľov a finančným výkazníctvom
- zmysel pre analytické a logické myslenie
- zodpovednosť za zverené úlohy a kvalitu produkovaných dát
- precíznosť
- samostatnosť
- schopnosť rozhodovať sa

Spoločnosť Frey Services s.r.o., patriaca do skupiny Emil Frey na Slovensku je servisnou spoločnosťou, ktorá zabezpečuje BackOffice služby importérom vozidiel značiek Peugeot, Citroen, DS, Opel, Fiat, Jeep a Alfa Romeo na Slovensku (importéri týchto vyššie spomenutých značiek patria rovnako ako spoločnosť Frey Services s.r.o. do Skupiny Emil Frey na Slovensku. Skupina pôsobí výlučne v oblasti automotive viac ako 90 rokov (na európskom trhu) a svoje aktivity od 90 rokov rozšírila aj do krajín strednej Európy. V rámci aktivít skupiny na Slovensku bol spustený v roku 2017 projekt, sklad náhradných dielov v logistickom parku P3 pri Lozorne.
ID: 4195749  Megjelentetés dátuma: 11.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac