Operátor výroby - obsluha zariadenia

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
dohodou
960 EUR/mesiaczákladná mzda 860 EUR + dochádzkový bonus 100 Eur + navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe + 13. plat a každoročná valorizácia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha poloautomatického zariadenia na výrobu filtrov (PLP)
  • manipulácia s materiálom na výrobu filtrov
  • nastavovanie parametrov zariadenia podľa typu objednávky, práca s posuvným meradlom
  • uvoľňovanie prvého dielu po výmene pracovnej zmeny a zvolenie postupu kontroly pri štarte zákazky
  • kontrola kvality vyrobených dielov vrátane vedenia záznamov o kvalite
  • riadenie nezhodného dielu v zmysle platných postupov

DOPRAVA FIREMNÝMI AUTOBUSMI ZDARMA (smery - Piešťany, Sokolovce, Nové Mesto n/V, Veselé a Vrbové)
stravný lístok v hodnote 5,48 €
príplatok za poobednú zmenu 0,40 €/hod.
príplatok za nočnú zmenu podľa ZP
príplatok za nadčas podľa ZP + bonus 10,00 € alebo 15,00 € za víkendovú zmenu
deň pracovného voľna naviac - pri 3 mesiacoch bez priepustky
príspevok na regeneráciu pracovnej sily 150 € ročne
odmena za odporučenie nového zamestnanca 400 €
nástupný bonus pre odporučeného uchádzača 400 €
jubilejné narodeninové poukážky
vernostný bonus
ocenenie Zamestnanec roka
Mikulášske poukážky
odmena za zlepšovacie návrhy
rôzne akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Ako uchádzačovi o zamestnanie Vám týmto prevádzkovateľ IS - Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o., 916 25 Potvorice 260, IČO: 43883419 oznamuje, že si Vami zaslané dokumenty eviduje v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 1 roka od konca roka, v ktorom bola prijatá Vaša žiadosť. Po uvedenej lehote budú Vaše osobné údaje mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Vami udelený súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať na adrese [email protected], tel. čísle: 0911/822994 alebo 032 7461313.

Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • technické zameranie alebo skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii
  • základná znalosť práce s PC
  • výborná koncentrácia, zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
  • ochota a schopnosť pracovať v 3-zmennej prevádzke

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: 0911 822 994, 032 7461 313
E-mail: poslať životopis
ID: 3993427  Megjelentetés dátuma: 11.9.2023  Alapbér (bruttó): 960 EUR/mesiac