HR Specialist - zastupovanie počas MD

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Potvorice 260, 916 26 Potvorice, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nábor zmenujúcich zamestnancov: na základe schválenej požiadavky na zamestnanca identifikuje zdroje náboru (interné/externé), vykonáva predselekciu uchádzačov, organizuje a vedie výberové pohovory v spolupráci s riadiacim pracovníkom, odporúča umiestnenie vybraných uchádzačov
  • organizuje vstupné školenia pre nových zamestnancov
  • organizuje akcie zo sociálneho fondu, eviduje a poskytuje kalkuláciu Mzdovej účtovníčke
  • Zodpovednosť za organizáciu odborných školení podľa schváleného plánu vzdelávania, evidencia školení, vyhodnocovanie a evidencia spokojnosti účastníkov školenia
  • zodpovednosť za spracovanie dochádzky brigádnikov a dočasne pridelených zamestnancov
  • podpora pri spracovaní dochádzky kmeňovýh zamestnancov

  • Práca v medzinárodnej spoločnosti so 167 ročnou históriou
  • Atraktívne finančné ohodnotenie
  • Podpora vzdelávania a kariérneho rastu (aj medzinárodne)
  • Podpora darcov krvi, príspevok pri uzavretí manželstva a narodení dieťaťa
  • Pružný pracovný čas
  • Rôzne akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
  • Príspevok na regeneráciu, prenájom telocvične
  • Nadštandardná lekárska prehliadka
  • Narodeninový poukážka
  • Home office
  • Sick days
  • Pravidelný teambuilding

V prípade záujmu nám pošlite Vaše CV na nižšie uvedenú adresu. Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje a personálny manažment výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft SharePoint - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • praktické skúsenosti s náborom sú nevyhnutnou podmienkou
  • dobré organizačné a komunikačné zručnosti
  • logické myslenie
  • orientácia na cieľ
  • príjemné vystupovanie

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Minďarová
E-mail: poslať životopis
ID: 3174176  Megjelentetés dátuma: 30.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou podľa skúseností