Technical Project Manager

FREQUENTIS Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
min 2,500 EUR brutto / mesiac v závislosti od skúseností a kvalifikácie uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia SW development a testovacích aktivít v oblasti vývoja telekomunikačných systémov.
• Komunikácia s projektovým teamom na Slovensku a v zahraničí.
• Plánovanie, rozdelenie a priorizácia úloh pre SW developerov a testerov.
• Sledovanie stavu rozpracovanosti úloh a reporting.
• Analýza zákazníckych požiadaviek, koncepčný návrh riešenia v spolupráci so špecialistami, definícia stratégie testovania.
• Zodpovednosť za včasné dodanie požadovaných produktov a služieb, v očakávanej kvalite a v určených budgetových rámcoch.

• Práca v medzinárodnom prostredí
• Flexibilný pracovný čas
• Notebook a mobilný telefón
• Technické a soft skills školenia
• Zdokonalenie sa v cudzom jazyku, školné hradené zamestnávateľom.
• Možnosť kariérneho rastu v rámci Frequentis skupiny

Do medzinárodného projektového tímu hľadáme Development Project Manager-a, ktorý bude koordinovať vývojové projekty v oblasti riadenia letovej prevádzky.
Ako Development Project Manager budete prispievať ku kvalite výsledného safety-critical systému.
Vysoká kvalita safety-critical systémov, priestor pre sebarealizáciu a odborný rast každého člena teamu sú naše kľúčové hodnoty. Pokiaľ s nami zdieľate tieto hodnoty, radi Vás privítame v našom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zameranie technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti s koordináciou teamu SW vývojárov, resp. testerov, ideálne v oblasti telekomunikácií a/alebo IT.
• Schopnosť stanoviť priority a viesť team.
• Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti.

Frequentis Slovakia, s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Frequentis, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou komunikačných systémov pre riadenie letovej prevádzky, lodnej dopravy a dispečing záchranných služieb.
Frequentis Slovakia s.r.o. sa zameriava na inžiniering a softvérový vývoj komunikačných a informačných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3255387  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min 2,500 EUR brutto / mesiac v závislosti od skúseností a kvalifikácie uchádzača