Procesný inžinier - lisovania plastov

FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Miesto práce
Belgicka, Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
min. 1700 EUR brutto + variabilná zložka mzdy do výšky 10 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadiť a koordinovať celý proces lisovania plastov (injection molding)
- Riešiť technické problémy v rámci nových a bežiacich projektov
- Navrhovať nové zariadenia a koordinovať ich implementáciu
- Komunikovať s dodávateľmi na technickej úrovni
- Vyhľadávať nových dodávateľov/ Pripravovať štúdie
- Riadiť technickú a prevádzkovú dokumentáciu
- Komunikovať s projektovým manažmentom (interným a externým)
- Spracovávať podklady pre analýzy a viesť s tým spojenú dokumentáciu
- Podporovať ostatných oddelenia pri riešení reklamácií a procesných poblémov

- Byť súčasťou mladého, akčného teamu v dynamickom výrobnom prostredí
- Mesačný bonus na základe výsledkov práce a dochádzky
- Stravovanie v priestoroch závodu s príspevkom zamestnávateľa
- Príspevky zo sociálneho fondu (narodenie detí, svadba, vianočné poukážky, ...)
- Bonus za odporúčanie kolegu do Fremachu teamu
- Teambuildingové aktivity, firemné akcie
- Možnosť kariérneho rastu v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho teamu procesných expertov, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a anglickom jazyku.

V prípade, že budete spĺňať požiadavky, radi Vás pozveme na osobný pohovor.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre spoločnosť Fremach Trnava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, materiálové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- technické vzdelanie a expertné skúsenosti s nastavovaním procesu lisovania plastov / s plastikárskymi technológiami / vytváranie a úprava programov na vstrekolisoch sú NEVYHNUTNÉ
- skúsenosť so vvstrekovacími lismi Engel, Krauss Maffei, Arburg sú veľkou výhodou
- znalosť anglického jazyka min. na úrovni B2
- prax na pozícii procesného inžiniera (lisovanie plastov/plastikárske technológie) min. 3 roky
- znalosti z oblasti finančného a projektového riadenia
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti
- pokročilá znalosť prostredia MS Office (Excel, Word, PPT)
- schopnosť školiť a odovzdávať skúsenosti (mentoring)

Už takmer 50 rokov budujeme povesť prémiového európskeho dodávateľa inovatívnych a často zložitých plastových automobilových komponentov.

Naším nosným výrobným programom je spracovanie plastov v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi, ktoré pozostávajú zo špeciálnych operácií ako je mokré nanášanie farieb, digitálna potlač, flokovanie, ultrazvukové zváranie a finálna montáž. Naše výrobky nájdete prevažne v interiéri automobilov ako ovládacie prvky prístrojovej dosky, vnútorné dverové panely, stredové konzoly, odkladacie skrinky a iné systémy poskytujúce komfort a vizuálny zážitok počas jazdy autom.

Vyrábame v piatich výrobných závodoch v štyroch krajinách Belgicko, Francúzsko, Česká republika a Slovensko pre zvučné automobilové značky ako Porsche, Audi, Jaguar Land Rover, VW a Volvo.

Náš výrobný závod sídli v Trnave kde momentálne zamestnávame 130 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3478336  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1700 EUR brutto + variabilná zložka mzdy do výšky 10 %