Produktový inžinier

FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Miesto práce
Belgicka 2, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
min. 1 700 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za konštrukciu produktu z hľadiska nákladov a výroby
Posudzovanie vyrobiteľnosti produktu (plastové diely) vzhľadom k povahe a podmienkam výroby (tzv. feasibility study), pripomienkovanie dizajnu produktu
Práca s 3D výkresovou dokumentáciou a dátami v CAD systémoch
Podpora spustenia projektu v závode, dolaďovanie produktu počas projektovej fázy, starostlivosť o produkt počas trvania projektovej fázy
Analýza požiadaviek pri konštrukčných zmenách, návrh a implementácia zmien v spolupráci s ďalšími odborníkmi (špecialisti vývoja foriem, procesní inžinieri, projektová kvalita, launch manažéri, atď.)
Komunikácia so zákazníkom/dodávateľmi ohľade vzniknutých problémov a konštrukčných zmien
Vývoj nových produktov v spolupráci s R&D teamom

Byť súčasťou mladého dynamického tímu a firmy, ktorá je lídrom vo vývoji a výrobe automobilových interiérov
Príležitosť spolupracovať s odborníkmi z oblasti vývoja, konštrukcie, procesu
Možnosť odborného vzdelávania a jazykových kurzov vo firme
Mesačný alebo ročný bonus
Bonusy za zlepšovacie návrhy, referral program
Stravovanie v priestoroch závodu s príspevkom zamestnávateľa.
Príspevky zo sociálneho fondu.
Teambuildingové aktivity.
Možnosť kariérneho rastu v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom AJ anglickom jazyku.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Pre veľké množstvo prichádzajúcich žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

Ďakujeme všetkým za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania
minimálne 3 roky praxe v automotive / výroba plastov
znalosť CATIA , SIEMENS NX alebo PRO ENGINEER (min. 1 nutný)
zákaznícky orientovaný prístup
schopnosť plynule komunikovať v angličtine
dobré komunikačné schopnosti
očakávaná vysoká flexibilita a angažovanosť
ochota cestovať na služobné cesty do výrobných závodov (ČR, Belgicko, Nemecko)

Už takmer 50 rokov budujeme povesť prémiového európskeho dodávateľa inovatívnych a často zložitých plastových automobilových komponentov.

Naším nosným výrobným programom je spracovanie plastov v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi, ktoré pozostávajú zo špeciálnych operácií ako je mokré nanášanie farieb, digitálna potlač, flokovanie, ultrazvukové zváranie a finálna montáž. Naše výrobky nájdete prevažne v interiéri automobilov ako ovládacie prvky prístrojovej dosky, vnútorné dverové panely, stredové konzoly, odkladacie skrinky a iné systémy poskytujúce komfort a vizuálny zážitok počas jazdy autom.

Vyrábame v piatich výrobných závodoch v štyroch krajinách Belgicko, Francúzsko, Česká republika a Slovensko pre zvučné automobilové značky ako Porsche, Audi, Jaguar Land Rover, VW a Volvo.

Náš výrobný závod sídli v Trnave kde momentálne zamestnávame 130 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3357210  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. 1 700 eur brutto