Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Teamleader lakovňa - automotive/3 zmenná prevádzka

FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Miesto práce
Belgicka 2, Trnava
Termín nástupu
asap
1 010 EUR/mesiac1010 € + mesačná variabilná zložka mzdy do výšky 10 % + prevádzkový príplatok 80 € + zmenové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preberá plán výroby a realizuje ho cez riadenie výroby, plánovanie kapacity strojov, personálu, zariadení, plánovanie zmennosti. V prípade neprítomnosti Shiftleadra (Supervízora) na pracovisku je jeho priamym zástupcom so všetkými kompetenciami a povinnosťami v plnom rozsahu.

- mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus do výšky 10 % z mesačnej mzdy
- mesačný bonus za prácu na vyhradenej prevádzke a v zmennosti 80 eur
- príplatky poobedný a za nočnú prácu
- pitný režim s príspevkom zamestnávateľa
- stravovanie v závodnej jedálni s príspevkom zamestnávateľa
- príspevky pri životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, ...)
- vernostný bonus
- bonus za odporúčanie kvalitného pracovníka 400 eur
- každý mesiac milá pozornosť pre každého zamestnanca (ovocie, darčeky, ...)
- firemné akcie s bohatým programom a tombolou
- vianočné poukážky

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

Každý uchádzač má právo kedykoľvek žiadať informáciu o stave spracúvania svojich osobných údajov, o zdroji, z ktorého sme získali jeho osobné údaje, odpis osobných údajov, opravu nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov a ich likvidáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s vedením tímu do 20 osôb a organizovaním práce vo výrobe.
Skúsenosti s výrobou plastov - výhodou.
Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku resp. srbskom jazyku - výhodou
Znalosť práce s PC (Word, Excel).
Schopnosť samostatne sa rozhodovať a riešiť problémy.
Zodpovedný prístup k práci.
Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke (7,5 hodinové zmenny ranné/poobedné/nočné)

Už takmer 50 rokov budujeme povesť prémiového európskeho dodávateľa inovatívnych a často zložitých plastových automobilových komponentov.

Naším nosným výrobným programom je spracovanie plastov v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi, ktoré pozostávajú zo špeciálnych operácií ako je mokré nanášanie farieb, digitálna potlač, flokovanie, ultrazvukové zváranie a finálna montáž. Naše výrobky nájdete prevažne v interiéri automobilov ako ovládacie prvky prístrojovej dosky, vnútorné dverové panely, stredové konzoly, odkladacie skrinky a iné systémy poskytujúce komfort a vizuálny zážitok počas jazdy autom.

Vyrábame v piatich výrobných závodoch v štyroch krajinách Belgicko, Francúzsko, Česká republika a Slovensko pre zvučné automobilové značky ako Porsche, Audi, Jaguar Land Rover, VW a Volvo.

Náš výrobný závod sídli v Trnave kde momentálne zamestnávame 130 zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2549121  Megjelentetés dátuma: 19.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 010 EUR/mesiac1010 € + mesačná variabilná zložka mzdy do výšky 10 % + prevádzkový príplatok 80 € + zmenové príplatky