Inside Sales - Referent/ka obchodného oddelenia

Freight People, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná prepravná a logistická spoločnosť s pobočkami vo viac než 35 krajinách po celom svete hľadá do svojho obchodného tímu v Bratislave kolegu/kolegyňu na pozíciu Inside Sales - Referent/ka obchodného oddelenia. Predchádzajúce skúsenosti nie sú nutné – dostanete kompletné zaškolenie. Dôležitý je obchodný duch, aktívny prístup k práci a schopnosť pracovať samostatne. Pokiaľ hľadáte prácu v stabilnej a prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti a preferujete menšie a flexibilné pracovné tímy, je táto pozícia tou pravou možno práve pre Vás.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Identifikácia a oslovovanie potenciálnych zákazníkov
- Zákaznícky servis pre existujúcich klientov
- Tvorba cenových ponúk v spolupráci s outdoor sales/ operatívou
- Spolupráca s operatívou v ČR
- Administrácia CRM systému (Siebel)
- Reporting obchodných aktivít

- Stabilita a perspektíva prosperujúcej spoločnosti
- firemné akcie, bonusy, extra dovolenka naviac, príspevok na športové aktivity
- zvýhodnené firemné tarify i pre súkromné účely
- služobný telefón/notebook/
- občasná možnosť homeoffice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná prepravná a logistická spoločnosť s pobočkami vo viac než 35 krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobré komunikačné schopnosti a obchodný duch
- Príjemné vystupovanie a entuziazmus
- Predošlé skúsenosti v oblasti dopravy a logistiky
či obchode výhodou ale nie podmienkou

Freight People s.r.o. je personálna agentúra, ktorá se venuje výhradne náboru v oblastiach ako doprava, logistika či dodavateľské reťazce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3576832  Megjelentetés dátuma: 27.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 Eur