Junior účtovník/čka pre medzinárodné pobočky

Freight People, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať ako účtovník/čka, ale nemáš mnoho skúseností? Nevadí! Pokiaľ ti angličtina nie je cudzia, rád sa učíš nové veci a nechýba ti chuť pracovať, budeme radi ak sa nám ozveš. Pre nášho klienta – medzinárodnú logistickú a špedičnú spoločnosť - a ich novú kanceláriu v Košiciach práve hľadáme kandidáta na pozíciu Junior účtovník/čka.
Pokiaľ Ťa láka zamestnanie, kde budeš môcť využiť jazykové znalosti a kde sa zdokonalíš v oblasti účtovníctva, je táto pozícia skvelou príležitosťou možno práve pre Teba.

ČO BUDEŠ MAŤ NA STAROSTI?
- zodpovednosť za zaúčtovanie dokladov zahraničných pobočiek spoločnosti
- uskutočňovanie platieb
- komunikácia s úradmi, daňovými poradcami
- reporting
- práca s účtovnickým systémom
- pomoc s prípravou účtovnej uzávierky pre externé účtovnícke firmy

Bonusy / prémie, Mobilný telefón, Notebook, Príspevok na dopravu, Stravné lístky / príspevok na stravovanie, Dovolenka 5 týždňov, Občerstvenie na pracovisku, Príspevok na šport / kultúru / voľný čas, Firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je medzinárodná logistická a špedičná spoločnosť poskytujúca služby medzinárodnej prepravy, logistiky, skladovania a colnej deklarácie. Ich pobočky sa nachádzajú vo viac ako 18 európskych krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SI NÁŠ ČLOVEK AK:

• máš za sebou aspoň SŠ, ideálne ekonomického zamerania
• vieš pracovať s PC (Word, Excel)
• máš základy jednoduchého a podvojného účtovníctva a súvisejúcu pracovnú skúsenosť
• ovládaš angličtinu - aspoň písomne B1/B2 (verbálna komunikácia zriedkavo)
• si asertívny jedinec a nebojíš sa komunikácie so zahraničnými partnermi
• si zodpovedný/á a samostatný/á

Freight People s.r.o. je personálna agentúra, ktorá se venuje výhradne náboru v oblastiach ako doprava, logistika či dodavateľské reťazce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3329544  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018