Manažer/ka pro významné zákazníky

FREEBOARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700-1000 Eur nástup bez prémií a odměn

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaší náplní práce bude péče o stávající zákazníky, příprava cenových kalkulací, vyřizování poptávek. Koordinace dodávek na adresu zákazníků. Práce se svěřenou databází klientů. Týmová práce, skvělá spolupráce a podílení se na odměnách za výkon skupiny i Vás, jako jednotlivce.

Zamestnanecké výhody, benefity

Firemní auto, Iphone s neomezenými daty a voláním, služební notebook a tablet.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hledáme uchazeče s tahem na branku, ochotného za úspěchem cestovat, sbírat informace, komunikovat se zákazníky a hledat jejich nové potřeby.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

FREEBOARD EUROPE s.r.o., největší český výrobce mobilních prezentačních systémů a systemů pro rychlou prezentaci ROLL UP. Z důvodu neustále rostoucí poptávky nejen v České republice, ale i na trhu v Německu, Rakousku, Slovensku, Slovinsku a Francii, hledáme do našeho týmu na Slovensku, nového kolegu na pozici asistent manažera pro klíčové zákazníky

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3189692  Megjelentetés dátuma: 17.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700-1000 Eur nástup bez prémií a odměn