Pomocný pracovník - Okolie Galanty

František Andrássy - KAMENÁRSTVO

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.+ viac na základe dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhotovenie a montáž pomníkov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- fyzická zdatnosť, chápavosť, zodpovednosť

Výhodou je prax na podobnej pozícii a ovládanie maďarského jazyku. Nie však podmienkou.
Výhodou je i vodičský preukaz sk. B ale rovnako, nie podmienkou.

Kamenárstvo Andrássy pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997. Zaoberáme sa hlavne výrobou a montážou hrobov a náhrobných kameňov, a vysekávaním písma.
Spokojnosť našich zákazníkov je našim prvoradým cieľom a preto ku každému zákazníkovi pristupujeme s maximálnou ústretovosťou. Dokážeme vyrobiť tvary aj podľa vlastnej predstavy každého zákazníka.
Snažíme sa poradiť a navrhnúť riešenie hrobu tak, aby konečný výsledok pôsobil dôstojne a elegantne.
Ponúkame široký výber materiálov prírodných kameňov, alebo umelého kameňa terasa.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3325313  Megjelentetés dátuma: 11.5.2022  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.