Predajca nových vozidiel/flotilový predajca

FRANCE-TECH Košice s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac plus bonus za predaj áut

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj nových vozidiel Peugeot, komunikácia s klientom, skúšobné jazdy,fakturácia a odovzdávanie vozidiel, marketing, vytváranie štatistík a analýz.

životopis a žiadosť zaslať e-mailom alebo poštou na uvedené adresy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Obchodné zručnosti, prehľad v autách

Sme autorizovaný predajca a opravár vozidiel Peugeot. Plánujeme otvoriť showroom a predaj novej TOP značky na trhu v segmente elektrických vozidiel. Viac ako 20 rokov na trhu okrem vozidiel predávame a distribuujeme aj originálne náhradné diely a príslušenstvo. Dnes máme pobočky v Bratislave, Nitre a Košiciach. Ročne predávame cca 1000 nových vozidiel a ďalšich 500 jazdených vozidiel. Príď k nám pracovať a presvedčíš sa, že si zamestnancov vážime, pretože ľudia sú pre nás najväčšou devízou akú firma môže mať.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 308169  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/mesiac plus bonus za predaj áut