Vedúci malej predajne

France Direct s. r. o.

Miesto práce
Alžbetínska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predavač v malom obchodíku s francúzskymi delikatesami, syrmi a vínami.
Ak ste milovníkom francúzskej gastronómie, viete si vychutnávať dobré jedlo, radi komunikujete so zákazníkmi, chcete byť sami sebe pánom a chcete pracovať v centre Bratislavy, táto ponuka je stvorená práve pre Vás. Pracovná náplň:
- zodpovednosť za chod maličkej predajne s francúzskymi delikatesami
- milá a ústretová obsluha zákazníkov
- obsluhovanie zákazníkov v pultovom predaji
- kontrolovanie záručných dôb tovaru, evidencia tovarov
- poskytovanie poradenstva
- obsluha registračnej pokladne, inkasovanie hotovostných platieb
- vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
- objednávanie, preberanie a priebežné dopĺňanie tovaru
- zodpovednosť za správne označenie tovaru, jeho prezentáciu, skladovanie a pod.
- zabezpečovanie tovaru pred odcudzením alebo znehodnotením
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku a jeho bezprostrednom okolí
- dodržiavanie interných smerníc a predpisov
- aktívna komunikácia a spolupráca s majiteľom firmy
Pracovný čas: UT-PIA: 10,00-18,00
SO: 9,00-13,00

zľavy na náš tovar, voľné pondelky

životopis posielajte mailom na: [email protected], alebo volajte na t.č.: 0905971798

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

maloobchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zrelého, komunikatívneho a rozhľadeného človeka s profesionálnym a empatickým prístupom k zákazníkovi.
Očakávame, že človek, ktorého priberieme do našej malej rodinnej firmy bude mať iniciatívny prístup, zdravý rozum, pracovitosť, záujem o gastronómiu a naše produkty.
Vyšší vek nie je žiadnou nevýhodou ak ste motivovaný pracovať.
Schopnosť viesť jednoduchú komunikáciu vo francúzskom jazyku je podmienkou, v angličtine výhodou.
Potravinársky preukaz výhodou.
Hygienické školenie pracovníka prevádzok výhodou.

Malá rodinná firma zaoberajúca sa dovozom a predajom francúzskych syrov, vína a delikates.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4016968  Megjelentetés dátuma: 7.1.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac