Regionálny redaktor pre denník Nový Čas - Žilinský kraj

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacVýška odmeny je v závislosti od uverejnených príspevkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme externého regionálneho redaktora pre denník Nový Čas.
Úspešný uchádzač bude prinášať tipy, aktuálne správy a zaujímavosti hlavne zo Žilinského kraja.

Hlavnou podmienkou pre zaradenie do užšieho kola výberu je novinárska prax a znalosť krajov Žilinský poprípade Trenčiansky.

Hľadáme spolupracovníka (autorský honorár, poprípade živnosť), ktorý má prehľad, skúsenosti a vie pracovať samostatne.

Činnosti:
- získavanie tipov, navrhovanie a hľadanie zaujímavých tém z regiónov
- aktívne vyhľadávanie správ a informácií pre tvorbu kvalitného redakčného materiálu
- spolupráca s redakčným tímom v Bratislave
- zabezpečovanie rozhovorov a reportáží
- prípadné vyhotovovanie fotografií k jednotlivým redakčným materiálom

Životopis zasielajte pod označením"REDAKTOR ZA" na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- veľmi dobrá znalosť Žilinského kraja je nevyhnutná
- znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- vodičský preukaz B + VLASTNÉ AUTO
- prax v printových médiách
- skúsenosti s fotografovaním sú výhodou

Osobnostné predpoklady:
- kreativita, flexibilita
- komunikatívnosť, samostatnosť
- ochota pracovať počas víkendov a sviatkov
- schopnosť pracovať v časovom strese

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4171383  Megjelentetés dátuma: 30.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac