Asistentka redakcie Život

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude spresnený na osobnom výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého a šikovného uchádzača, ktorý by na pozícii asistentky redakcie Život vykonával nasledujúce činnosti a úlohy:
- bežné administratívne práce, telefonovanie, vybavovanie korešpondencie
- time-management šéfredaktorky a redakčného tímu
- denná komunikácia s čitateľmi (telefonická aj e-mailová)
- spracúvanie mailov a listov od čitateľov
- mediálny monitoring
- komunikácia s internými zamestnancami spoločnosti
- evidencia dochádzky, príprava podkladov pre mzdy
- organizovanie mítingov a prípadné zabezpečovanie zápisov z porád
- evidencia a archivácia zmlúv
- uvítanie návštev a príprava občerstvenia

Pracovné miesto je na dobu určitú - zástup za MD/RD.

Životopis, v ktorom rozpíšete svoje skúsenosti posielajte na e-mail: [email protected] pod značkou: "ASISTENTKA-ŽIVOT."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na podobnej pracovnej pozícii je veľkou výhodou
- anglický jazyk na pokročilej úrovni je podmienokou
- dobrá znalosť obchodnej korešpondencie
- výborná užívateľská znalosť práce s PC, technická zdatnosť
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- výborné organizačné schopnosti
- diskrétnosť, lojalita, spoľahlivosť
- flexibilita

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2625868  Megjelentetés dátuma: 29.6.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: bude spresnený na osobnom výberovom konaní