Grafik potlače látok

Foxxy Fashion Creations s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom-Prejta
Termín nástupu
01.08.2018
nástupný plat od 500 € v čistom (záleží od prac. skúseností) + 4,50€ stravenky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v dynamickej firme so zameraním na módu pre ženy a deti? Chceš sa učiť nové veci, technológie, pracovať na sebe a zdokonaľovať sa?

Ak si učenlivý, kreatívny, máš estetické/umelecké cítenie a baví Ťa móda a vieš dobre komunikovať s ľuďmi, si ideálny kandidát do nášho tímu.

Ako asistent predajcu sa najskôr naučíš niečo o našom portfóliu produktov - látok na dámske a detské odevy. Je to nevyhnutné pre tvoje hlavné pracovné zameranie grafického návrhára potlačí.
Budeš komunikovať so zákazníkmi cez telefón, e-mail a osobne. Získaš tak prehľad a vycibríš si svoje komunikačné schopnosti.

Ako grafický návrhár budeš sledovať nové módne trendy a aktívne prichádzať s nápadmi na nové dizajny látok pre šport, spoločenskú a detskú módu. Pracovať budeš s databankami grafických vzorov a fotografií a externými grafikmi, ktorým budeš zadávať prácu. Podľa Tvojich schopností začneš postupne navrhovať a realizovať vlastné dizajny. Naučíš sa obsluhovať naše textilné tlačiarne a výsledný produkt nakoniec nafotíš a pomôžeš spropagovať na FB a Instagrame.

Tvoje úlohy budú zahŕňať
- komunikácia a poradenstvo zákazníkom
- práca s e-shopovým a skladovým systémom
- fotografovanie nových produktov
- správa facebookového účtu
- grafické navrhovanie nových vzorov
- realizácie navrhnutej tlače - obsluha tlačiarne

Platové podmienky - plat od 500€ (nástupný) v čistom. Tvoj plat bude ale závisieť od Tvojich skúseností a šikovnosti, ako rýchlo a čo všetko sa dokážeš naučiť resp. čo všetko dokážeš už teraz. Chceme človeka snaživého a pracovitého na dlhodobú spoluprácu, ktorého vieme náležite odmeniť.

Výberové konanie bude prebiehať v 2 kolách. Radi si prečítame krátky motivačný list a pozrieme Tvoju tvorbu.

Osobnostné predpoklady
- umelecké/estetické cítenie
- zodpovednosť za zverené úlohy
- samostatnosť pri práci
- schopnosť rýchlo sa učiť
- pozornosť a precíznosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma sa zaoberá predajom metrového textilu a výrobou potlačí na látky.
ID: 3419059  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat od 500 € v čistom (záleží od prac. skúseností) + 4,50€ stravenky