Líder výroby

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
1 109 EUR/mesiac+ dochádzková prémia vo výške 110 EUR + výkonnostný bonus do výšky 85 EUR ____________________________________________ Celková mzda do výšky 1304 EUR ____________________________________________ Pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15 EUR až do 150 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak obľubujete rušnú atmosféru výrobného prostredia, máte záujem stať sa súčasťou nadnárodnej spoločnosti a súčasne Vás napĺňa práca s ľuďmi, máme pre Vás pracovnú ponuku na pozíciu Lídra výroby.

Medzi Vašu pracovnú náplň bude patriť:

  • Vedenie výrobnej zmeny
  • Testing výroby a dohliadanie na jeho správne vykonávanie na oddelení montáže dosiek plošných spojov
  • Vedenie  tímu výrobných operátorov v rámci konkrétneho pracovného úseku
  • Zodpovednosť za plnenie výrobného plánu
  • Evidencia dochádzky
  • Reportovanie produkčných výstupov, prestojov a kvality výroby
  • Vykonávanie úloh a pracovných činností stanovených nadriadeným

Pracovná doba je na 12 hodín v 4-zmennej prevádzke.

  • 13. a 14. plat
  • Príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • Závodné stravovanie od 1,10€
  • Zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • Tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • Náborová prémia do výšky 300€
  • Podpora zdravého životného štýlu (Multisport karta, podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • Starostlivosť o zamestnanca počas pandémie (bezplatná distribúcia jednorazových rúšok a dezinfekčných gélov)
  • Možnosť antigénového testovania priamo v spoločnosti

Čítajte ďalej, ponúkame Vám toho oveľa viac:

  • Zamestnanecká autobusová doprava
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • Odmena za odpracované roky
  • Príspevky pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • Zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Táto práca je vhodná pre toho, kto:

  • vie pracovať s MS Office: Excel, Word, Power Point, Outlook
  • má znalosť anglického jazyka na základnej úrovni
  • je zodpovedný
  • má skúsenosť s vedením ľudí

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 4060900  Megjelentetés dátuma: 13.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 109 EUR/mesiac