Projektový Inžinier

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiac____________________________________________ Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu. ____________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15 EUR až do 150 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Projektového Inžiniera, ktorý vie samostatne pracovať na viacerých menších projektoch a súčasne si vytvárať a koordinovať  projektový team. Ak máte logické myslenie, viete správne identifikovať problém a nastaviť jeho riešenie, napriek tomu, že ešte nemáte dlhodobé skúsenosti s výrobným prostredím, dajte nám o sebe vedieť.

Možno práve Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za riadenie prideleného projektu
  • Stanovenie cieľov, spracovanie harmonogramu prác
  • Koordinácia členov projektového tímu
  • Sledovanie dodržiavania harmonogramu prác a rozpočtu
  • Hodnotenie a prezentácia výsledkov

Pracovná doba je flexibilná.

  • Zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • 13. a 14. plat
  • Sick day
  • Tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • Podpora zdravého životného štýlu (Multisport karta, podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • Zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • Pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • Aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • Starostlivosť o zamestnanca počas pandémie (bezplatná distribúcia jednorazových rúšok a dezinfekčných gélov)
  • Možnosť antigénového testovania priamo v spoločnosti

Čítajte ďalej, ponúkame Vám toho oveľa viac:

  • Závodné stravovanie od 1,10€
  • Príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • Náborová prémia do výšky 300€
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Odmena za odpracované roky
  • Príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • Príspevok pre školopovinné deti

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Táto pozícia je vhodná pre toho, kto:

  • je schopný samostatne riešit náročnejšie úlohy a projekty
  • má komunikačné a organizačné schopnosti
  • má analytické myslenie

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 4036289  Megjelentetés dátuma: 19.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac