Inžinier kvality pre oblasť IATF

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 490 EUR/mesiac____________________________________________ Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu. ____________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15 EUR až do 150 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosť s požiadavkami IATF16949 a minimálne dva roky praxe v automobilovom priemysle, máme pre vás skvelú pracovnú príležitosť na pozícii Inžiniera kvality pre oblasť IATF.

Pracovná náplň bude zaŕňať:

  • Prípravu a aktualizáciu dokumentov vyžadovaných normou IAFT 16949 v Mount výrobe
  • Spracovanie a vyhodnocovanie kvalitových dát pre nových zákazníkov
  • Koordináciu riešenia defektov a reklamácií na MPD (sorting, kontrola, uvoľnenie), príprava reportov a analýz
  • Sumarizáciu a sledovanie efektívnosti prijatých opatrení, eskaláciu opakovaných problémov
  • Správu a revidovanie Control plánu na základe P-FMEA a podľa analýzy kvalitových problémov
  • Koordináciu vypracovania a aktualizácii FMEA za Mount výrobu
  • Prípravu PPAP a NMI dokumentácie za Mount výrobu pre nové projekty a modely
  • Vypracovávanie a aktualizácia MSA analýz v Mount výrobe
  • Vypracovávanie a aktualizácia SPC a štúdií spôsobilosti pre procesy v Mount výrobe
  • Vykonávanie a spracovanie reportov z produktových auditov podľa VDA6.5
  • Účasť na procesných auditoch podľa VDA6.3 a príprava podkladov za skupinu MountEng & QA Zapracovanie požiadaviek zákazníka do interných štandardov a dokumentácie k projektom

Pracovná doba je flexibilná.

  • Zamestnanie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
  • 13.a 14. plat
  • Príspevok na dopravu a ubytovanie od 15€ do 150€
  • Práca na flexibilnú pracovnú dobu
  • Sick day
  • Závodné stravovanie za 1,10€
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Podpora špecializovaných tréningových programov a vzdelávania
  • Odmeny za odpracované roky
  • Príspevky zo sociálneho fondu
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Multisport karta
  • Náborová prémia vo výške 300€

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosť s výrobou pre automobilový priemysel, prax min. 2 roky
  • Skúsenosť a prax s požiadavkami IATF 16949, aplikácia (FMEA, CP, MSA, SPC, VDA6.5, 8D)
  • Znalosť štatistických metód analýzy a vyhodnocovania dát, prípravy reportov
  • Znalosť technológie osádzania dosiek plošných spojov (SMT, HM)
  • Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
  • Logické a analytické myslenie, dôslednosť a zodpovednosť Práca s PC, MS Office na pokročilej úrovni

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 4020737  Megjelentetés dátuma: 14.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 490 EUR/mesiac