Software Developer

Miesto práce
Dolné hony, Mlynárce, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac+ pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví programovať a máš rád nové výzvy, pridaj sa k nám. Hľadáme zdatného C# developera, ktorým môžeš byť práve Ty!
Podieľať sa budeš na celom životnom cykle projektov (analýza, dizajn, kódenie, testing, deployment) a budeš pracovať s modernými technológiami (Visual Studio, Sql Server,...).

Našimi projektami sú vlastné modulárne aplikácie pre výrobné prostredie Smart Factory.

Pracovná doba je flexibilná.

• Zamestnanie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
• Práca s najmodernejšími technológiami
• Spolupráca na zahraničných projektoch
• Práca v príjemnom pracovnom tíme vývojárov
• 13.a 14. plat
• Príspevok na dopravu a ubytovanie od 15€ do 150€
• Práca na flexibilnú pracovnú dobu
• Sick day
• Závodné stravovanie za 0,77€
• Životné a úrazové poistenie hradené firmou
• Pravidelné zamestnanecké akcie
• Podpora špecializovaných tréningových programov a vzdelávania
• Odmeny za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu
• Náborová prémia vo výške 300€

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

• Dobrá znalosť OOP v jazyku C# + .NET
• Skúsenosti z WPF alebo WCF
• Schopnosť tvoriť a zdokonaľovať SQL alebo noSQL databázy
• Zodpovednosť a schopnosť pracovať v tíme
• Nadšenie pre nové technológie - snaha a ochota sa ďalej rozvíjať
• Rýchle osvojovanie si nových frameworkov
• Znalosť architektúry aplikácií a ich vrstvenia
• Schopnosť samostatne navrhovať aj komplexnejšie sw moduly podľa požiadaviek - výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 3518521  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac