SAP konzultant

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1600-1900€ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súčasné trendy v inováciách v priemysle priviedli aj našu firmu k vlastnému programu rozsiahlych inovácií. Ako reakcia na tieto trendy bolo v roku 2016 vybudované oddelenie SmartFactory, ktoré realizuje vývoj a implementáciu inovácií v týchto oblastiach:

• Automatizácia výroby a robotika
• Vývoj softvéru pre riadenie výroby
• Vývoj riešení v podnikovom informačnom systéme SAP
• IoT
• Bigdata
• Business intelligence

Od svojho založenia oddelenie SmartFactory realizovalo už niekoľko projektov z každej oblasti
a má plán pre ďalšie projekty až do roku 2020.

Pridajte sa k našim kolegom a získajte jedinečnú možnosť realizovať vývoj v oblasti Industry 4.0.

Aktuálne hľadáme kolegu na pozíciu SAP konzultant.
Čo Vás na tejto pozícií čaká? Okrem práce na dosiahnutí cieľov jednotlivých projektov aj:

• Analýza a znalosť bussiness procesov spoločnosti
• Účasť na interných rozvojových projektoch
• Konfigurácia a úprava systému podľa požiadaviek v rámci zvereneho/zverených modulov SAP R/3
• Programovanie funkčných celkov podľa zadania/analýzy v ABAP
• Tvorba dokumentácie k nastaveniam systému/vývojom/procesom
• Zodpovednosť za zverený/zverené modul(y)
• Návrh a implementácia procesných/systémových zmien
• Príprava školiacich materiálov a realizácia školení koncových užívateľov
• Riešenie vzniknutých problémov v rámci pridelenej zodpovednosti

Pracovná doba je flexibilná.

Čo u nás získate?
• Možnosť pracovať s novými technológiami ako:
o Power BI
o IoT
o Sharepoint
o Talend Enterprise Service Bus
o HyperV, Docker a mnohé ďalšie...
• Vlastné dátové centrum
• Prácu v príjemnom pracovnom tíme vývojárov
• Zamestnanie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
• 13.a 14. plat
• Príspevok na dopravu a ubytovanie od 15€ do 150€
• Prácu na flexibilnú pracovnú dobu
• Sick day
• Závodné stravovanie za 0,77€
• Životné a úrazové poistenie hradené firmou
• Pravidelné zamestnanecké akcie
• Podporu špecializovaných tréningových programov a vzdelávania
• Odmeny za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu
• Náborovú prémiu vo výške 300€

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Neváhajte reagovať, ak:
• Máte skúsenosti s implementáciou, úpravami a údržbou SAP systému
• Vyznáte sa v SAP oblasti - možnosti, produkty, riešenia
• Máte skúsenosti s ABAP vývojom (je podmienkou)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 3507049  Megjelentetés dátuma: 18.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600-1900€ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€