Nákupca

Miesto práce
Dolné Hony 29, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do procurement teamu. Pracovná náplň nákupcu zahŕňa tieto kompetencie:

  • nákup pridelených komponentov pre elektrotechnickú výrobu
  • koordinácia dodávok a pravidelný monitoring procesov
  • pravidelná komunikácia s dodávateľmi
  • operatívne riešenie problémov s dodávateľmi a dodávkami
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

V žiadostiach prosím uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate "Nákupca".

V prípade vášho záujmu o prácu v spoločnosti Foxconn Slovakia, všetky bližšie informácie o výberovom procese, benefitoch a výhodách práce u nás nájdete na úvodnej stránke.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky žiadosti budú zaradené do našej databázy uchádzačov. Odpovedať budeme iba vybraným kandidátom a to najneskôr do 14 dní.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Spolu so životopisom prosím zasielajte aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti Foxconn Slovakia v tomto znení:

Súhlasím so správou a týmto dávam súhlas so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s.r.o. Nitra, v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Som si vedomý, že tento súhlas môžem písomne odvolať iba v prípade, ak Foxconn Slovakia, spol. s.r.o. Nitra preukázateľne použije poskytnuté osobné údaje na iný účel, než je určený v tomto súhlase.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívna a flexibilná osobnosť
  • tímový hráč
  • zmysel pre detail
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni je podmienkou
  • znalosť programu SAP výhodou
  • predchádzajúca skúsenosť v oblasti nákupu je výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 2605826  Megjelentetés dátuma: 11.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou