Pridaj sa do nášho tímu Fortuna SK ako IT technik

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacBrutto plat bude závislý od pracovných skúseností, kvalifikácie a zručností kandidáta. Zverejnená čiastka je minimálnou hodnotou, ktorú ponúkame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš technické zručnosti a chcel/a by si ich uplatniť v zaujímavej spoločnosti, ktorá má pobočky po celom Slovensku? Chceš byť súčasťou zmien a implementácie nových systémov?

Ako IT technik budeš mať u nás na starosti:

  • Inštaláciu, odstraňovanie závad a riešenie vzniknutých situácií so zariadeniami stávkového systému formou výjazdov vo vybranom regióne, či prostredníctvom podpory po telefóne.
  • Zodpovedať za funkčnosť všetkých systémov a subsystémov informačného systému spoločnosti v požadovanom rozsahu a kvalite.
  • Navrhovanie a implementáciu nových systémov, postupov a metód.
  • Inštaláciu jednotlivých systémov, ich optimálnej funkčnosti a vzájomnej kooperácie.
  • Spoluprácu s jednotlivými aplikačnými administrátormi v rámci spoločnosti.

Čo ti ponúkame?

  • Stabilitu a silu medzinárodnej spoločnosti, v ktorej máš istotu práce a férového odmeňovania.
  • Možnosť ovplyvniť svojim výkonom, prístupom a aktivitami smerovanie spoločnosti a zároveň výšku svojich bonusov, ktoré poskytujeme k fixnej mzde.
  • Možnosť zúčastniť sa zamestnaneckých súťaží za zaujímavé finančné alebo vecné ceny.
  • Množstvo benefitov zameraných na šport, zábavu a spoločne strávený čas – karta Multisport, Vianočný večierok, Husacina, športové podujatia pre zamestnancov, Dni zdravia, lístky na športové udalosti, atď.
  • Rôzne zľavy a výhody u partnerov, ako napr. lekárne, predplatné časopisov, vitamínové produkty, zľavy na automobily, Metro kartička a podobne.
  • Poskytneme ti širokú škálu školení a tréningov, ktoré ti pomôžu pri tvojej práci, a zároveň ťa budú posúvať dopredu.
  • Keďže anglický jazyk je na mnohých pozíciách nevyhnutnosťou, u nás dostaneš možnosť sa jej venovať v rámci kurzov a dokonca získať Cambridge certifikát.

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošli svoj životopis v slovenčine.
Odpovieme len vhodným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.
Bližšie informácie o spôsobe spracovania osobných údajov kandidátov nájdete: https://www.ifortuna.sk/cms/kariera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame?
  • Prax so zabezpečovaním technickej podpory v spoločnosti.
  • Znalosť operačných systémov MS Windows a Linux.
  • Zručnosť, schopnosť samostatne pracovať a prijímať rozhodnutia.
  • Prehľad v oblasti bezpečnosti IT (šifrovanie, ochrana údajov, riziká, hrozby, zraniteľnosti, riešenie incidentov)
  • Pracovná pozícia má miesto výkonu práce Poprad alebo Zvolen a vyžaduje cestovanie po celom území Slovenska.

Naša spoločnosť FORTUNA SK je súčasťou Fortuna Entertainment Group, ktorá vznikla v roku 2009 a je najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok. Z pôvodne českej rodinnej spoločnosti sa postupom času rozrástla na holding, ktorý teraz pôsobí aj na slovenskom, poľskom, chorvátskom a rumunskom trhu. Spoločnosť neustále investuje do vývoja nových produktov v rámci pobočkovej siete, a zároveň v online prostredí. Našou snahou je prinášať viac zábavy zo športových podujatí a to zodpovedne, kedykoľvek a kdekoľvek. O živote v spoločnosti FORTUNA SK sa viac dozviete na našom profile https://www.linkedin.com/company/fortuna-entertainment-group/.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivona Bedrichová
E-mail: poslať životopis
ID: 3869083  Megjelentetés dátuma: 21.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac