Pridaj sa do tímu Fortuna SK ako IT technik

Miesto práce
Einsteinova 23, Petržalka
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 430 EUR/mesiacod 1 300 € brutto*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš technické zručnosti a chcel by si ich uplatniť v zaujímavej spoločnosti, ktorá má pobočky po celom Slovensku? Chceš byť súčasťou zmien a implementácie nových systémov?

Ako IT technik u nás budeš mať za úlohu:
  • inštaláciu, odstraňovanie závad a riešenie vzniknutých situácií so zariadeniami stávkového systému formou výjazdov vo vybranom regióne, či prostredníctvom podpory po telefóne,
  • zodpovedať za funkčnosť všetkých systémov a subsystémov informačného systému spoločnosti v požadovanom rozsahu a kvalite,
  • navrhovanie a implementáciu nových systémov, postupov a metód,
  • inštaláciu jednotlivých systémov, ich optimálnej funkčnosti a vzájomnej kooperácie,
  • spoluprácu s jednotlivými aplikačnými administrátormi v rámci spoločnosti.

  • Brutto plat bude závislý od pracovných skúseností, kvalifikácie a zručností kandidáta. Zverejnená čiastka je minimálnou hodnotou, ktorú ponúkame.

Čo ti ponúkame?
  • prácu v stabilnej spoločnosti
  • výzvu a možnosť veci ovplyvniť
  • zaujímavý bonusový systém
  • možnosť sa rozvíjať a vzdelávať
  • rôzne benefity, napr. Multisport kartičku, lístky na športové a kultúrne podujatia, angličtina na pracovisku, atď
  • home office
  • služobné auto aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o danú pozíciu nám pošlite svoj životopis.
Odpovieme len vhodným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.
Bližšie informácie o spôsobe spracovania osobných údajov kandidátov nájdete: https://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/kariera/index.html

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame?
  • Stredoškolské vzdelanie, technické zameranie výhodou.
  • Prax so zabezpečovaním technickej podpory v spoločnosti.
  • Prehľad v oblasti bezpečnosti IT (šifrovanie, ochrana údajov, riziká, hrozby, zraniteľnosti, riešenie incidentov) je výhodou.
  • Skúsenosti s koordináciou malého tímu výhodou.
  • Dobrá znalosť programov MS Office a operačných systémov.
  • Anglický jazyk na intermediate úrovni.
  • Analytické schopnosti, schopnosť riešenia problémov a premýšľanie v súvislostiach.
  • Pracovná pozícia má miesto výkonu práce v Bratislave -Digital park, avšak vyžaduje cestovanie po celom území Slovenska.

Naša spoločnosť FORTUNA SK je súčasťou Fortuna Entertainment Group, ktorá vznikla v roku 2009 a je najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok. Z pôvodne českej rodinnej spoločnosti sa postupom času rozrástla na holding, ktorý teraz pôsobí aj na slovenskom, poľskom, chorvátskom a rumunskom trhu. Spoločnosť neustále investuje do vývoja nových produktov v rámci pobočkovej siete, a zároveň v online prostredí. Našou snahou je prinášať viac zábavy zo športových podujatí a to zodpovedne, kedykoľvek a kdekoľvek. O živote v spoločnosti FORTUNA SK sa viac dozviete na našom profile https://www.linkedin.com/company/fortuna-entertainment-group/.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Chinoracká
E-mail: poslať životopis
ID: 3745412  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 1 430 EUR/mesiacod 1 300 € brutto*