Revízny technik - elektro

FORTISCHEM, a. s.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
01.09.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických a určených technických zariadení elektrických
- evidencia VTZ E a UTZ E v spoločnosti
- plán odborných prehliadok, odborných skúšok a úradných skúšok VTZ E a UTZ E
- posudzovanie stavu, návrhy na nákup, výmenu, vyradenie VTZ a UTZ E

- príspevky zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálny program pre zamestnancov
- odmeny darcom krvi
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- stravovanie zabezpečené v podnikovej jedálni
- zdravotná starostlivosť
- kurzy na zvýšenie kvalifikácie

- vyhradzujeme si právo výberu uchádzačov pozvaných na pohovor
- kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik, mechatronik, mechanik MaRT

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- osvedčenie elektrotechnik podľa §22 Vyhlášky č. 508/2009 Zb.
- osvedčenie revízny technik vyhradeného technického zariadenia elektrického podľa §24 Vyhlášky č. 508/2009 Zb. pre skup. E1 alebo E2 a objekty B - výhodou
- osvedčenie na vykonávanie revízií a skúšok EZ podľa §8a Zákona č. 51/1988 Zb. pre objekty skukp. E1 alebo E2 a objekty C5 - výhodou
- znalosť platných predpisov a noriem v oblasti EZ
- samostatnosť
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- zodpovednosť
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- komunikatívnosť

FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK, EMS, SMBOZP a EnMS a je vlastníkom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4133354  Megjelentetés dátuma: 2.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac